نتایج جستجو برای عبارت :

هدیه دادن مرد به همسرش

یه سوال دارم، 
این ولایتی که بین مذهبیون جا افتاده که مرد بر همسرش ولایت داره یعنی چی؟
چون مرد بر همسرش ولایتی نداره.
ولایت یعنی امکان تصرف در اموال و امور یک شخص.
و مرد تنها بر فرزندانش ولایت دارد.
بر فرزندان پسر تا بلوغ و بر فرزندان دختر تا ازدواج.
مرد حتی حق قصاص قاتل همسرش رو هم نداره!
شادمهر عقیلی خواننده، آهنگساز، تنظیم‌کننده، نوازنده، ترانه‌سرا و بازیگر ایرانی است که با انتشار چند آلبوم موسیقی در ایران کار خود را آغاز کرد. شادمهر که در 17 سال پیش بزرگترین مهاجرت تاریخ موسیقی ایران را رقم زد. وی ابتدا به کانادا و سپس به ایالات متحدهٔ آمریکا مهاجرت کرد.
این خواننده محبوب و مشهور ایرانی الاصل اینبار با خالکوبی روی دستش مورد توجه همه قرار گرفت در ادامه این بخش جالب از دنیای هنرمندان وبسایت ناز وب متن و ترجمه خالکوبی یا ت
بزارین یه اعترافی کنم 
یکی از بلاگر ها اسمش گندم هست 
داخل پستها از همسرش جو می گفت
منم فکر می کردم جو یه اسم خارجیه همسرش اهل ایران نیست 
تا اینکه بعد یه مدت از روی پروفایل  همسرش که بلاگر شد فهمیدم همون جوی هست که کشاورزها می کارن 
+به گندم و جو برنخوره (این اسامی قشنگه )
من فقط اعتراف خودمو گفتم :)
مردی متوجه شد که گوش همسرش سنگین شده و شنوایی اش کم شده است…به نظرش رسید که همسرش باید سمعک بگذارد ولی نمی دانست این موضوع را چگونه با او درمیان گذارد. به این خاطر نزد دکتر خانوادگی شان رفت و مشکل را با او درمیان گذاشت.
دکتر گفت: برای اینکه بتوانی دقیق تر به من بگویی که میزان ناشنوایی همسرت چقدر است، آزمایش ساده ای وجود دارد. این کار را انجام بده و جوابش را به من بگو.ابتدا در فاصله ۴ متری او بایست و با صدای معمولی، مطلبی را به او بگو. اگر نشنید،
لبخند:زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی ترانه علیدوستی و همسرش شنیده می شود که تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن به گوش نرسیده است.
یکی از بازیگران خبرساز در سال جاری احتمالا ترانه علیدوستی است. بعد از حرف های فمینیستی این بازیگر شایعه جدایی از همسرش قوت گرفت اما تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن شنیده نشده است.
ادامه مطلب
اگر مردی به همسرش نسبت #زنا دهد نه تنها برای همیشه به هم #حرام میشوند، بلکه از یکدیگر #ارث هم نمی برند.نسبت دادن #جرم مذکور که به آن لعان میگویند با قسم های ویژه ای در نزد قاضی محقق میشود و پس از انجام این مراسم است که زن به مرد حرام ابدی و مانع ارث بردن از یکدیگر میشود.
نسیپ ممیلی (Necip Memili) متولد 27 مه 1980 میلادی در شهر آدانا کشور ترکیه می باشد. وی فارق التحصیل رشته تئاتر و بازیگری از دانشگاه چوکوروا آدانا است.
او در سریال عمارت سراب هم در کنار اوزگو نامال ایفای نقش کرد.
نسیپ ممیلی (Necip Memili ) با بازی موفقش در سریال دیلا خانم (Dila Hanim) در نقش آذر بارزاوغلو محصول سال 2012 و در سال جدید 2015 در سریال قیمت یا BEDEL در نقش ودات نقش آفرینی کرده است.
نسیپ در سریال شخصیت و در سریال قرص ماه در نقش هاکان ایفای نقش کرده است.
عکس های نسی

بیوگرافی آزیتا ترکاشوند و همسرش
آزیتا ترکاشوند متولد 30 خردادماه 1359 در بروجرد، بازیگر اسـت پدرش نظامی اسـت و ۵ خواهر و ۵ برادر دارد! یکی از برادرانش مدتی پیش درگذشت. آزیتا ترکاشوند سفیر انجمن معلولین شهرستان ملارد هم میباشد.
آزیتا ترکاشوند فارغ‌التحصیل لیسانس رشته ادبیات پارسی اسـت دوره های بازیگری را در اموزشگاه هنری زیر نظر رسول ملاقلی پور و رویا افشار طی کرد و کارش از روی صحنه با اتودهای نمایش آغاز شد.
ادامه مطلب
حامد تمام جملات دکترراباعبارت بعیدمیدانم در ذهن خود یکی کرده بود.گویی فائزه اولین زنی نبود که به خاطر زندگی عاشقانه به قتل می رسید.چون حامدبشکلی به صورت خیره شده بود که انگارمنتظرمرگ آنی او هست.
درهمین حین پیامی مبنی بر بردن یک جایزه میلیاردی دریکی از مسابقات اتومبیلرانی برایش آمد.شوکه بوددیگربه فکر فروش اعضای بدن همسرش نبود.گویی پول باروح اوبیشترتماس می گرفت.
مداوم قلیان میکشیدودودش رادراتاق خانه درحدی رسانده بود که همسرش سمت بیماریها
برای ازدواج موفقدر چهار مورد مرد باید نسبت به زن برتری داشته باشد
1) سن بهتر است مرد بین 4 تا 7 سال از زن بزرگتر باشدبطور طبیعی بلوغ فکری و جنسی دختران جلوتر از پسران است درن تیجه بهتر است در ازدواج مرد 4 تا 7 سال بزرگتر باشد تا این اختلاف جبران شود
◀️هر چند که ملاک ارزیابی صرفا سن شناسنامه ای نمیتواند باشد 
✅دوم : از نظر شخصیت خانوادگیمرد باید از خانواده ای باشد که در اجتماع از خانواده همسر خود یک درجه بالاتر باشد .    فاصله طبقاتی یک درجه خوب
تاجری قبل از عزیمت به سفری طولانی با همسرش خداحافظی کرد. همسرش گفت: تو هیچ وقت هدیه ای قابل برایم نیاوردی. مرد جواب داد: امان از دست شما زنهای نا شکر! هر چه که من به تو داده ام ارزش سالها کار داشته است. چه چیز دیگر می توانم به تو بدهم؟ زن گفت: چیزی که به زیبایی خود من باشد. سفر مرد 2 سال طول کشید و زن منتظر هدیه اش بود. عاقبت شوهرش از سفر بازگشت و گفت: بالاخره چیزی پیدا کردم که به زیبایی توست. البته بر ناسپاسی تو گریستم اما به این نتیجه رسیدم که آن چیز
زندگینامه ژوزه مورینیو سرمربی سابق رئال
نام کامل :ژوزه ماریو دوس سانتوس فلیکس مورینیو
متولد : 26 ژانویهٔ 1963 ‏(56 سال)
محل تولد :پرتغال
فعالیت فعلی :مربیگری
پست گذشته :هافبک

ژوزه مورینیو سرمربی کارکشته ی اروپایی
مورینیو همسرش (ماتیلدا فاریا) که متولد آنگولاست، را در ستوبال پرتغال و در زمانی که نوجوان بود، دید. این دو در سال 1989 با هم ازدواج کردند. نخستین فرزندشان، یک دختر بود که در سال 1996 به دنیا آمد و مورینیو به رسم مذهبی خود، نامش را از روی نا
‍♂ نجاری بود که زن زیبایی داشت که پادشاه را مجذوب خود کرده بود
پادشاه بهانه ای از نجار گرفت و حکم اعدام او را صادر کرد و گفت نجار رافردا اعدام کنید 
نجار آن شب نتوانست بخوابد ...
همسر نجار گفت :                             مانند هر شب بخواب ...    پروردگارت یگانه است و درهای گشایش بسیار "
کلام همسرش آرامشی بر دلش ایجاد کرد و چشمانش سنگین شد و خوابید ...
صبح صدای پای سربازان را شنید...چهره اش دگرگون شد و با نا امیدی، پشیمانی و افسوس به همسرش نگاه کرد که د
«تام هنکس» ستاره هالیوودی اعلام کرد او و همسرش «ریتا ویسلسون» هر دو مبتلا به ویروس کرونا شده‌اند.
به گزارش ایسنا به نقل از نیویورک تایمز، «تام هنکس» بازیگر برنده اسکار و ۶۳ ساله آمریکایی که هم اکنون همراه با همسرش «ریتا ویلسون» برای بازی در فیلم جدیدش در استرالیا به سر می‌برد اعلام کرد پس از احساس خستگی، بدن درد و تب به همراه همسرش تست کرونا داده و جواب تست هر دوی آنها مثبت اعلام شده است.
او همچنین گفت که هر دوی آنها تحت نظارت قرار دارند و ت
‍♂ نجاری بود که زن زیبایی داشت که پادشاه را مجذوب خود کرده بود
پادشاه بهانه ای از نجار گرفت و حکم اعدام او را صادر کرد و گفت نجار رافردا اعدام کنید 
نجار آن شب نتوانست بخوابد ...
همسر نجار گفت :                             مانند هر شب بخواب ...    پروردگارت یگانه است و درهای گشایش بسیار "
کلام همسرش آرامشی بر دلش ایجاد کرد و چشمانش سنگین شد و خوابید ...
صبح صدای پای سربازان را شنید...چهره اش دگرگون شد و با نا امیدی، پشیمانی و افسوس به همسرش نگاه کرد که د
تاجری قبل از عزیمت به سفری طولانی با همسرش خداحافظی کرد. همسرش گفت: تو هیچ وقت هدیه ای قابل برایم نیاوردی. مرد جواب داد: امان از دست شما زنهای نا شکر! هر چه که من به تو داده ام ارزش سالها کار داشته است. چه چیز دیگر می توانم به تو بدهم؟ زن گفت: چیزی که به زیبایی خود من باشد. سفر مرد 2 سال طول کشید و زن منتظر هدیه اش بود. عاقبت شوهرش از سفر بازگشت و گفت: بالاخره چیزی پیدا کردم که به زیبایی توست. البته بر ناسپاسی تو گریستم اما به این نتیجه رسیدم که آن چیز
بعد از یکسال در صف انتظار، بالاخره امروز خبر پخش سریال ” زندگی شگفت انگیز است” از شبکه دوم سیما داده شد. به همین مناسبت، تصمیم گرفت تا به معرفی کامل بازیگر اصلی این سریال، رضا داوود نژاد بپردازد. در ادامه مطلب، برای مشاهده بیوگرافی کامل این هنرمند عزیز و همچنین جدیدترین عکسهای رضا داوود نژاد و همسرش با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
بیوگرافی بازیگران
بیوگرافی ریحانه پارسا:
ریحانه پارسا بازیگر ایرانی است ریحانه پارسا در 13 فروردین سال 1398 در 21 سالگی خبر ازدواج خود با روزبه حصاری را در فضای مجازی  منتشر کرد اما ...........
برای ادامه کامل متن روی لینک زیر کلیک کنید
بیوگرافی ریحانه پارسا
بیوگرافی بازیگران
بیوگرافی ریحانه پارسا:
ریحانه پارسا بازیگر ایرانی است ریحانه پارسا در 13 فروردین سال 1398 در 21 سالگی خبر ازدواج خود با روزبه حصاری را در فضای مجازی  منتشر کرد اما ...........
بیوگرافی ریحانه پارسا
بیوگرافی بازیگران
بیوگرافی ریحانه پارسا:
بیوگرافی ریحانه پارسا
امه عاشقانه عباس دوران به همسرش
حسین جابری‌ انصاری به مناسبت سالگرد شهادت عباس دوران، نامه عاشقانه او به همسرش را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران جوان: حسین جابری‌ انصاری، معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه ایران به مناسبت سالگرد شهادت عباس دوران، نامه این سرلشکر خلبان به همسرش را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.عباس دوران، خلبان جنگنده های دوران دفاع مقدس بود که در صبح 30 تیرماه 1361 پس از بمباران پالایشگاه بغداد،
برای ازدواج موفقدر چهار مورد مرد باید نسبت به زن برتری داشته باشد
1) سن بهتر است مرد بین 4 تا 7 سال از زن بزرگتر باشدبطور طبیعی بلوغ فکری و جنسی دختران جلوتر از پسران است درن تیجه بهتر است در ازدواج مرد 4 تا 7 سال بزرگتر باشد تا این اختلاف جبران شود
◀️هر چند که ملاک ارزیابی صرفا سن شناسنامه ای نمیتواند باشد 
✅دوم : از نظر شخصیت خانوادگیمرد باید از خانواده ای باشد که در اجتماع از خانواده همسر خود یک درجه بالاتر باشد .    فاصله طبقاتی یک درجه خوب
زندگینامه ژوزه مورینیو سرمربی سابق رئال
نام کامل :ژوزه ماریو دوس سانتوس فلیکس مورینیو
متولد : 26 ژانویهٔ 1963 ‏(56 سال)
محل تولد :پرتغال
فعالیت فعلی :مربیگری
پست گذشته :هافبک

ژوزه مورینیو سرمربی کارکشته ی اروپایی
مورینیو همسرش (ماتیلدا فاریا) که متولد آنگولاست، را در ستوبال پرتغال و در زمانی که نوجوان بود، دید. این دو در سال 1989 با هم ازدواج کردند. نخستین فرزندشان، یک دختر بود که در سال 1996 به دنیا آمد و مورینیو به رسم مذهبی خود، نامش را از روی نا
سه بار به خوابش رفت و گفت بیا پیش خودم ببین درد هم نداره، سر من رو هم بریدن درد نداشت
*
زندان بود، توی خواب بهش گفت چرا برای دفاع از حرم من نمیای. بیدار که شد شاکی رضایت داده بود و آزاد شد و راهی دمشق شد.
*
همسرش اجازه نمیداد بره، خیلی ناراحت بود، شب عمه سادات به خواب همسرش رفت و گفت چرا نمیذاری سرباز ما بیاد؟
*
می ترسید به او قوت قلب دادند، در بند بود آزادش کردند، دنیا به پایش پیچیده بود، خلاصش کردند
وقتی کسی را دوست داشته باشند موی پیشانی اش را هم
بیوگرافی ستاره سادات قطبی مجری و همسرش + تصاویر شخصی او را در ادامه مشاهده نمایید.
ستاره سادات قطبی مجری و گوینده تلویزیون را در بیوگرافی کامل و سن و تاریخ تولد و مداحی و شروع مجریگری و ازدواج اول و جدایی و ازدواج با شهرام شکیبا و عکس های شخصی و اینستاگرام این مجری تلویزیون را بخوانید.
ادامه مطلب
بیوگرافی بهادر زمانی و همسرش + زندگی شخصی جنجالی

بیوگرافی بهادر زمانی
بهادر زمانی متولد 18 آذر 1363 در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی سینما می باشد از گرافیک و موسیقی تا مدیریت گالری و نویسندگی فعالیت دارد و با نقش حضرت عباس (ع) در رستاخیز مشهور شد

ادامه مطلب
¤ مهدی طارمی و اینبار ؛  همسرش ...!!!
بازیکن جنوبی و لژیونر تیم ملی ایران بالاخره پس از مدتها جنجال و درگیری رسانه ای ؛ روز گذشته در صفحه شخصی اش در اینستاگرام ؛ تصویری از خودش و همسرش را به اشتراک گذاشت .
بازیکن اسبق پرسپولیس و آقای گل دو دوره لیگ برتر فوتبال کشور با ذکر مطلبی مبنی بر اتفاقات و حواشی اخیری که مربوط به وی و سحر قریشی میشد ، گفت : متأسفانه عده ای با ورود به زندگی خصوصی ام اقدام به تخریب شخصیت ما نمودند و امیدوارم دیگر چنین مسائلی
در ازدواج بسیار سختگیر بود خواهرش ، همسرش را به او معرفی کرد و بعد از صحبت کردن متوجه شد که همسرش کسی است که می تواند با زندگی ساده و پر از سختی او سازگار باشد  مهدی مدام به دنبال فعالیت های سخت و در مسافرت بود و همسرش هم این راپذیرفته بود. در همان روز خواستگاری نخستین صحبت مهدی در مورد شهادت بود و اینکه راهی که ایشان پیش گرفته اند در نهایت به شهادت ختم می شود و کسی نباید مانع ایشان شود . نسبت به حجاب خیلی اهمیت می داد ، به طوری که روز خواستگاری ع

مردی با همسرش در خانه تماس گرفت و گفت : "عزیزم از من خواسته شده که با رئیس و چند تا از دوستانش برای ماهیگیری به کانادا برویم. ما به مدت یک هفته آنجا خواهیم بود. این فرصت خوبی است تا ارتقای شغلی که منتظرش بودم بگیرم بنابراین لطفا لباس های کافی برای یک هفته برایم بردار و وسایل ماهیگیری مرا هم آماده کن .ما از اداره حرکت خواهیم کرد و من سر راه وسایلم را از خانه برخواهم داشت ، راستی اون لباس های راحتی ابریشمی آبی رنگم را هم بردار".
زن با خودش فکر کر
¤ مهدی طارمی و اینبار ؛  همسرش ...!!!
بازیکن جنوبی و لژیونر تیم ملی ایران بالاخره پس از مدتها جنجال و درگیری رسانه ای ؛ روز گذشته در صفحه شخصی اش در اینستاگرام ؛ تصویری از خودش و همسرش را به اشتراک گذاشت .
بازیکن اسبق پرسپولیس و آقای گل دو دوره لیگ برتر فوتبال کشور با ذکر مطلبی مبنی بر اتفاقات و حواشی اخیری که مربوط به وی و سحر قریشی میشد ، گفت : متأسفانه عده ای با ورود به زندگی خصوصی ام اقدام به تخریب شخصیت ما نمودند و امیدوارم دیگر چنین مسائلی
مردی دو دختر داشت یکی را به یک کشاورز ودیگری را به یک کوزه گر شوهر داد. چندی بعد همسرش به او گفت : ای مرد سری به دخترانت بزن واحوال آنها را جویا بشو.
مرد نیز اول به خانه کشاوز رفت وجویای احوال شد، دخترک گفت که زمین را شخم کرده وبذر پاشیده ایم اگر باران ببارد خیلی خوبست اما اگر نبارد بدبختیم.
مرد به خانه کوزه گر رفت ، دخترک گفت کوزها را ساخته ایم ودر آفتاب چیده ایم اگر باران ببارد بدبختیم و اگر نبارد خوبست.
مرد به خانه خود برگشت همسرش از اوضاع پرسی

مردى متوجه شد که گوش همسرش سنگین شده و شنوائیش کم شده است.
به نظرش رسید که همسرش باید سمعک بگذارد ولى نمیدانست این موضوع را چگونه با اودر میان بگذارد. بدین خاطر، نزد دکتر خانوادگیشان رفت و مشکل را با او درمیان گذاشت. دکتر گفت براى این که بتوانى دقیقتر به من بگویى که میزانناشنوایى همسرت چقدر است آزمایش ساده اى وجود دارد. این کار را انجام بده و جوابش را به من بگو:«ابتدا در فاصله ٤ مترى او بایست و با صداى معمولى مطلبى را به او بگو.اگر نشنید همی
عکس دیده نشده از محسن ابراهیم زاده و همسرش !
در این بخش به بیوگرافی و زندگینامه محسن ابراهیم زاده می پردازیم که در ایران طرفداران بسیاری دارد
محسن ابراهیم زاده این یکی دو سال اخیر با آهنگ های خود توانسته است کلی طرفدار و قشر جوان به خود جذب کند.
در ادامه بیوگرافی کامل این خواننده را مشاهده می کنید ( به لینک زیر بروید )

عکس و بیوگرافی محسن ابراهیم زاده ( خواننده ) و همسرش + دانلود آهنگ ها
پیامبر اکرم(ص) می
فرمایند :«هبه الرجل لزوجته تزید فی عفتها» هدیه دادن مرد به همسرش عفت او
را افزایش می دهد.????(من لا یحضره الفقیه ج4 ص381)
یکی از مواردی که باعث می شود عفت زن افزایش یابد هدیه دادن است.وقتی به
همه روایات دراین زمینه نگاه می کنیم متوجه این مطلب می شویم که دین ما
عوامل متعددی را برای افزایش عفت زوجین و به تبع زن، افزایش تحکیم بنیان
خانواده، مطرح کرده است.یکی از این موارد هدیه دادن زوجین به یکدیگر است.
وقتی مردی به همسرش هدیه ای می
هوای خونه غمگین بود...هر کسی به طریقی خودش رو خواب کرد و دودش رفت توی چشم من که تازه شبم از الان شروع میشه...پهن شدم روی تخت و آهنگ"هزار و یک شب" ابی توی سرم پلی میشه و باهاش میخونم....به عکسی که پسرک رذل همکلاسیم از عقدش گذاشته نگاه میکنم و توی دلم برای دخترک زیبا غصه میخورم...بنظرم موقع تحقیق از خواستگارتون به جای مراجعه به دوست و آشنا،از همکلاسی هاش چندتا سوال بپرسین...اون دختر به ذهنش هم خطور نمیکنه ما چه چیزهایی از همسرش با همین دو چشم روی کلّه
«برفک» اثر دان دلیلو.
جک، استاد دانشگاه و هیتلرشناسیه که چند‌بار و هربار با آدم‌های عجیب و متفاوتی ازدواج کرده و از ازدواج های متعددش چندتا بچه داره. و در حال حاضر هم با همسرش بابت و فرزندانش زندگی می‌کنه. جک و همسرش با ترس شدید و غیرقابل اجتنابی از مرگ دست و پنجه نرم می‌کنن و هرکدوم برای مقابله با این ترس، راه متفاوتی رو پیش می‌گیرن.
این کتاب یه اثر پست مدرنه که از نظر جذابیت و کشش داستانی به قدری قوی نیست که هر مخاطبی رو جذب خودش کنه. فضای
7سال با یک مرد معتاد زندگی کردم تمام وسایل زندگیم رو فروخت در این بین دوست همسرم گفت از ش جدا بشم وایشون هم از همسرش جدا میشه وبا هم زندگی کنیم قبول نکردم با همسرش از من اخازی کردند ومنم برای حفظ آبروم در محل کارم 6میلیون پول دادم این موضوع را خانواده ی همسرم فهمیدند ومجبور شدم با بخشش مهریه طلاق بگیرم بعد از مدتی همسرم که ترک کرده بودخواست که برگردم منم برگشتم یک سال خرج زندگیش رو دادم ولی بازم به مواد برگشته میخوام طلاق بگیرم وقتی فهمیدتهدی
سریال کره ای Voice 2017نام ها: صدامحصول: 2016 کره جنوبی از شبکه OCNژانر: هیجان انگیز | جناییتاریخ پخش: 25دی1395 – 14Jan2016قسمت ها: 16 شنبه و یکشنبه هاوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Jang Hyuk – Lee Ha Na
خلاصه داستان:مو جین هیوک (جانگ هیوک) یه کاراگاه محبوبه که پرونده های مهمی رو حل کرده. اما بعد از اینکه همسرش توسط یک قاتل سریالی به قتل میرسه زندگیش ازین رو به اون رو میشه. او ازینکه نتونسته از همسرش محافظت کنه احساس گناه میکنه و به صورت مخفیانه به دنبال قاتل میگرده …
در ازدواج بسیار سختگیر بود؛ خواهرش، همسرش را به او معرفی کرد و بعد از صحبت کردن متوجه شد که همسرش کسی است که می تواند با زندگی ساده و پر از سختی او سازگار باشد مهدی مدام به دنبال فعالیت های سخت و در مسافرت بود و همسرش هم این راپذیرفته بود.درهمان روز خواستگاری نخستین صحبت مهدی در مورد شهادت بودو اینکه راهی که ایشان پیش گرفته اند در نهایت به شهادت ختم می شود و کسی نباید مانع ایشان شود..نسبت به حجاب خیلی اهمیت می داد، به طوری که روز خواستگاری عنوا
که پادشاه را مجذوب خود کرده بودپادشاه بهانه ای از نجار گرفت و حکم اعدام او را صادر کرد و گفت نجار رافردا اعدام کنیدنجار آن شب نتوانست بخوابد .همسر نجار گفت :مانند هر شب بخواب .پروردگارت یگانه است و درهای گشایش بسیار کلام همسرش آرامشی بر دلش ایجاد کرد و چشمانش سنگین شد و خوابید .صبح صدای پای سربازان را شنید.چهره اش دگرگون شد و با نا امیدی، پشیمانی و افسوس به همسرش نگاه کرد که دریغا باورت کردم .با دست لرزان در را باز کرد و دستانش را جلو برد تا سرب
بیوگرافی بازیگران

جدیدترین عکس های سمیرا حسن پور
سمیرا حسن پور متولد 16 آذر 1363 در تهران، بازیگر است. سمیرا حسن پور فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش است، وی علاقه زیادی به نقاشی دارد و پیگیر موسیقی و نوازندگی پیانو است، سمیرا حسن پور همسر کارگردان معروف سامان سالور می باشد.

عکس های جدید سمیرا حسن پور
بیوگرافی سمیرا حسن پور:سمیرا حسن‌پور متولد 16 آذرماه 1363 بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است. وی فارغ‌التحصیل رشته نمایش است و کار هن
بیوگرافی بازیگران

جدیدترین عکس های سمیرا حسن پور
سمیرا حسن پور متولد 16 آذر 1363 در تهران، بازیگر است. سمیرا حسن پور فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش است، وی علاقه زیادی به نقاشی دارد و پیگیر موسیقی و نوازندگی پیانو است، سمیرا حسن پور همسر کارگردان معروف سامان سالور می باشد.

عکس های جدید سمیرا حسن پور
بیوگرافی سمیرا حسن پور:سمیرا حسن‌پور متولد 16 آذرماه 1363 بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است. وی فارغ‌التحصیل رشته نمایش است و کار هن
همه بچه هایم، به خصوص دو پسر شهیدم، به نماز و روزه مقید بودند.☝️ نمازشان را می‌خواندند، قضای نمازهای از دست رفته را جبران می‌کردند. سید مجتبی توجه ویژه‌ای به فقرا داشت. همسر سید مجتبی، تعریفمی‌کرد وقتی که در افغانستان زندگی می‌کردیم، او نیمی از غذای ما را برای همسایه‌ای که همسرش بیمار بود و بچه‌ داشت، می‌برد. یا وقتی هندوانه و خربزه می‌خرید، به سه قسمت تقسیم می‌کرد و دو قسمت آن را برای همسایه‌ها می‌برد. او به همسرش می‌گفت؛ تو من را د
عکس های بازیگران ایرانی با همسرانشان جدید 99 و 2020
عکس شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری
عکس سحر قریشی و همسرش امید علومی
حسن جوهرچی و همسرش
عکس الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

عکس امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق

عکس هومن برق نورد و همسرش
بازیگران ایرانی و همسرانشان 
عکس نیما فلاح و همسرش سحر ولدبیگی
بازیگران ایرانی با همسرانشان 
جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری
عکس های بازیگران ایرانی با همسرانشان جدید 99 و 2020
در این مطلب میخواهیم شما را با عکس هایی جذاب از “بازیگران پایتخت” و همسرانشان از احمد مهرانفر تازه داماد سریال پایتخت تا محسن تنابنده و همسرش غافلگیر کنیم.
خبری به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و حکایت از ازدواج احمد مهرانفر ارسطوی سریال پایتخت داشت. احمد مهرانفر با انتشار عکسی خبر از ازدواجش داد و بالاخره ارسطوی ازدواجی سریال پایتخت داماد شد. این خبر به سرعت در فضای مجازی انتشار یافت و عکس مونا فائض پور همسر احمد مهرانفر در فضای مج
تصور کنید،  مردی که همسرش به شدت بیمار است و چیزی به مرگش نمانده. تنها راه نجات یک داروی بسیار گران قیمت است که در شهر فقط یک نفر هست که آن را می فروشد. مرد فقیر داستان ما، هیچ پولی ندارد، هیچ آشنایی هم  برای قرض گرفتن ندارد. به سراغ دارو فروش می رود و التماس می کند. به دست و پایش می افتد و عاجزانه خواهش می کند آن دارو را برای همسر بیمارش به عنوان وام یا قرض به او بدهد. دارو فروش به هیچ وجه راضی نمی شود. به هیچ وجه. حالا مرد ما دو راه دارد. یا دارو را
به بهانه دیدار با همسر شهیدمحمد حسین زاده دشتی
به گزارش خبرنگار دفاع پرس
از خوزستان، شهید «محمد حسین زاده دشتی» در اولین روزهای جنگ تحمیلی به
صفوف
مبارزان می‌پیوندند و در شرایط بحرانی جنگ در همه عرصه‌ها فعالیت می‌کند،
گاهی وارد صحنه نبرد
می‌شود و می‌جنگد و زمانی در شهر آبادان شهردار شده و به ساماندهی اوضاع
نابسامان می‌پردازد. در این راه همه جانبه تلاش و فعالیت می‌کند و سرانجام
به فیض شهادت نائل می‌شود. همسر اولین شهردار شهید با ع
چندماه پیش داشتم سریال بیگ لیتل لایز رو میدیدم. یه صحنه ایش بود که ریس ویترسپون میره مدرسه دخترش و توی جلسه اولیا و مربیان صحبت میکنه. سالن کیپ تا کیپ پره. همسرش هم که باهم به مشکل برخورده بودن انتهای سالن ایستاده. ریس جوری صحبت میکنه که انگار فقط همسرش انتهای سالنه. همچین صحنه ای رو هم توی فیلم یه لحظه نشون میده. اونا حتی توی ناراحتی هم هیشکی رو نمیدیدن جز محبوب خودشون رو. انگار سالن خالیه و فقط اون اقا انتها ایستاده.
داشتم فایل های لپتاپم رو م
فائقه دوستی مجری برنامه گردونه + بیوگرفی و همسرش زندگی شخصی
برای مشاده بیوگرافی ، زندگی شخصی و علت فوت فائقه دوستی به لینک زیر مراجعه فرمایید....

بیوگرافی فائقه دوستی مجری برنامه گردونه + علت درگذشت [کلیک کنید )
https://funigma.com/411048 منبع:

نام ها: سلام خداحافظ مامان
محصول: 2020 کره جنوبی از شبکه tvN
ژانر: درام | کمدی | فانتزی
تاریخ پخش: 3 اسفند 1398 – Feb 22, 2020
قسمت ها: 16
روزهای پخش: شنبه و یکشنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
وضعیت: پایان یافته
بازیگران:
Kim Tae Hee – Lee Kyu Hyung
خلاصه داستان:خلاصه داستان: چا یو ری (Kim Tae Hee) مادری است که 5 سال پیش فوت شده است و حالا روح او طی یک پروژه ای به مدت 49 روز به زندگی دوباره بازمیگردد. در همین حال، جو کانگ هوا (Lee Kyu Hyung)  یک جراح است که بعد از فوت همسرش اخلاقش عوض شده، تا ای
به گزارش ایسنا، حوالی ساعت هفت صبح امروز مردی ۴۶ ساله در تماس با پلیس ۱۱۰ اعلام کرد همسرش را در منزلشان واقع در میدان آرش به قتل رسانده است، پس از اعلام این موضوع، ماموران رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و ماموران کلانتری مرزداران به سرعت در محل حاضر شدند. مأموران با حضور در محل حادثه با جسد خون‌آلود زنی ۴۲ ساله مواجه شدند که همسر و پسر مقتول نیز در محل قتل حضور داشتند. در بررسی اولیه مشخص شد شوهر مقتول پس از قتل همسرش با اورژانس
در روزگاران قدیم، در یک کلبه کوچک حاشیه جنگل، هفت خواهر با پدر و مادرشان زندگی می کردند. پدر خانواده هیزم شکن فقیری بود. در غروب یکی از روزها هیزم شکن، خسته و غمگین به خانه برگشت. همسرش علت ناراحتی اش را پرسید. هیزم شکن گفت: " امروز هم با دوست هیزم شکنم غذا خوردم. هر بار او غذا می آورد و دعوتم می کند تا همسفره اش شوم. ای کاش من هم می توانستم با خود غذایی ببرم و لطفش را جبران کنم." همسر هیزم شکن با شنیدن حرف های او تصمیم گرفت هرطور شده غذایی مهیا کند
سلام دوستان جان دل

خوب و بد گذشته و میگذره
از ‌قتی لپ تاپ رو همسر برده شرکت نیومدم بلاگ سربزنم
خداروشکر همایش دهم دوروزه و عالی برگزار شد
فعلا درگیرودار یک خبر وحشتناک هستیم
یک قتل
بله قتل
منشی شرکت  یک خانووم جوون بود که دوتا دخترداشت 
سه ساله و دوساله
متاسفانه شوهرش خیلی هرز میچرخیده و باهم اختلاف داشتن
چندروز پیش دوباره سر اینکه همسرش اصرار داشته دوست دخترش رو صیغه کنه دعواشون میشه
صبح مامان دختره زنگ زد به همسر و کفت مریم مرده،کشته ش
پرویز پرستویی یکی از با تجربه ترین بایگران ایرانی است. او با نسترن پرستویی ازدواج کرده است و یک دختر و یک پسر دارد. در این بخش اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی و هنری او، بیوگرافی کامل پرویز پرستویی و عکس های او و همسرش را آماده کرده ایم.
بیوگرافی پرویز پرستویی
پرویز پرستویی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر و گوینده ایرانی متولد 2 تیر سال 1334 در روستای چلو در کبودرآهنگ است. او اصالتا آذری است. پدر او کشاورز است.

ادامه مطلب
تنها چیزی که واقعا خوشحالم می کنه مرگ است . زندگی طعم مزخرفی به خودش گرفته که دهانم را شیرین نمی کند . این حس ام ناشی از دوست داشتن نیست . ناشی از خستگی  و نفهمیدن و نرسیدن است . مثل خوره افتاده به جانم که نکنه تمام این مدت  کسی جای من بود و من نمی دونستم . نشانه ها ....
خبر مرگ ب و همسرش را شنیدم از ته دل فقط به خدا گفتم کاش من جای ب مرده بودم .ب و همسرش خوشبخت بودند و سالهای سال می تونستند تو عکس های دونفره لبخند بزنند . به نظرم مرگ هم عادلانه نیست .

پن
چگونه نفقه خودرا از همسرم بگیرم؟
چگونه نفقه خودرا از همسرم بگیرم؟ طبق قانون مدنی و همچنین قانون حمایت خانواده یکی از وظایف زوج پرداخت نفقه و همسرش (زوجه ) می باشد
و در قبال آن نیز زوجه ملزم به تمکین از همسرش اعم از عام و خاص می باشد .گاها رخ می دهد که زوج نسبت به پرداخت نفقه همسرش امتناع می نماید
و یا اینکه به میزان ناچیزی به همسرش (زوجه )نفقه پرداخت می کند ‌ و این عدم پرداخت باعث می گردد
که زوجه در مضیقه و فشار فراوان قرار گیرد و دچار عسر و حرج ش
همیشہ همسرداری اش خاص بود ؛ 
وقتی می خواستیم با هم بیرون برویم ، لباس هایش را می چید و از من می خواست تا انتخاب ڪنم ؛
از طرف دیگر توجہ خاصی بہ مادرش داشت .
هیچ وقت چیزی را بالاتر از مادرش نمی دید ،
تعادل را رعایت می ڪرد ؛
بہ خاطر دل همسرش دل مادرش را نمی شڪست ؛
و یا بہ خاطر مادرش بہ همسرش بی احترامی نمی ڪرد...
 بہ روایت همسر شهید مدافع حرم مهدی نوروزی
خداحافظ سالار
زندگی نامه و خاطرات سراسر رشید اسلام شهید حاج حسین همدانی از زبان همسر او پروانه چراغ نوروزی
تاریخ مطالعه 1398/5/3
کتاب خداحافظ سالار را سه چهار روزه خواندم به راستی این زندگی نامه شهدا به ما زندگی کردن می آموزد، جورج مارتین نویسنده آمریکایی در جایی از او خواندم که گفته بود:هر کس کتاب می خواند هزاران زندگی را قبل از مرگ خود تجربه  میکند و آن کسی که کتاب نمی خواند فقط یک زندگی را تجربه می کند.
به راستی با خواندن این کتاب با حاج حسین
یکی از چالش های دوران عقد این است که آدم دچار تعدد اولیاء می‌شود! یعنی اگر قبلا در انجام کارهایش جلب نظر مثبت پدر و مادرش و راضی کردن آن ها لازم بود، الان نه تنها جلب رضایت مادر و پدرش و همسرش بلکه جلب رضایت مادر و پدر همسرش هم اهمیت پیدا می‌کند. ( چون لازم و واجب است.)
و همه چیز تا وقتی خوب است که نقطه نظرات این عزیزان ما در یک راستا باشد، و اگر نباشد، دهان و روح و روان آدمی با هم جر واجر می‌شود. و این آیه شریفه پیش چشم انسان نقش می‌بندد که: أ أرب
مربی خیاطی خطاب به خانم شماره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی یک گفت: «فلان مدل رو میتونی برای همسرت بدوزی» و جواب شنید: «براش نمیدوزم! مگه اون هزینه کلاس من رو میده که براش لباس بدوزم؟»خانم‌های شماره‌‌‌‌ی دو و سه پرسیدند: «عه مگه شما سرکار میرید؟» و جواب شنیدند: «نه الان دیگه نمیرم. ولی دارم. بعدش هم، انقدری ازش میگیرم که پس انداز کنم و برای این مواقع محتاج نباشم!»خانم‌ شماره چهار تع
کتاب مردی به نام اوهفردریک بکمنمترجم: فاطمه عزتی سوران

این کتاب که در سال ۲۰۱۲ انتشار یافت، اولین رمان بکمن است.در زمان انتشار مورد استقبال قرار گرفت و هنوز همدر زمره پُرفروش ترین کتاب های جهان به حساب می آید.رمان مردی به نام اوه تاکنون به ۳۰ زبان زنده ی دنیا ترجمه شده است."هانس هولم" بر اساس رمان مردی به نام اوه فیلمی ساختکه در سال ۲۰۱۶ در آمریکا به اکران سینما درآمد. رمان مردی به نام اوه چهار فصل داردو هر فصل با یک عنوان آغاز می شود. داستا
گریه می‌کند. فریاد می‌زند. التماس می‌کند. خشمگین می‌شود. نمی‌دانم صدایش از کدام اتاق می‌آید. پشت تلفن باید همسرش باشد. شاید هم دیگری! 
گرفته می‌شویم. گوش تیز می‌کنیم. حدس می‌زنیم. رویا پردازی می‌کنیم. در خودمان جمع می‌شویم.  غرق خاطرات خوب و بد...
من چرا نخوابیده‌ام؟
بسم‌الله الرحمن الرحیم
سکه طلا گران شد
علت آن هرچه و هر که هست ، بدون شک یک کارگر ساده نیست...
کارگری که برای حفظ خود از هرزگی تن به ازدواج میدهد و مجبور به قبول پرداخت سکه به عنوان مهریه است
سکه گران و گرانتر میشود ...کارگر ساده فصلی که از سیاست سر در نمی آورد
هرکه مقصر است را لعن میکند و به دادگاه میرود
همسرش مهریه را به اجرا گذاشته است...حقو ق و دستمزدش هم پای سکه قد نکشیده است
کارش کسادتر شده  که رونق نگرفته ،
قاضی شرایطش را درک میکند ولی مهریه
خلاصه داستان:
داستان از آن قرار است که لیدا به همراه همسرش به یک مهمانی دعوت می شوند. کیوان دوست این دو نفر،
با فرد جدیدی به اسم رها آشنا می شود و او را هم به مهمانی می آورد. این
چهار نفر در راه بازگشت به منزل با یک چیز یا کسی تصادف  می کنند و فرا
ادامه مطلب
‍ 
☘️حد و حریم خصوصی در زندگی زناشویی باید چگونه رعایت شود که اعتماد از بین نرود؟
محدوده ها و حریم های خصوصی بین زن و شوهر، 
موضوعی بسیار پیچیده و حساس است. 
از یک طرف آزادی فردی را داریم، 
از طرف دیگر موضوع صمیمیت و عشق 
و از طرف دیگر اعتماد و تعهد و وفاداری.
برای مشخص کردن مرزها و حریم خصوصی؛
بایستی موضوعات فوق برای هر دو نفر واضح و روشن باشند، 
و حتما به یک تفاهم و اتفاق نظر کلی رسیده باشند.
یکی از اجزاء اصلی عشق واقعی و ازدواج خوب، 
صمیمیت
وَ قَالَ (علیه السلام):الْغِنَى فِی الْغُرْبَةِ وَطَنٌ وَ الْفَقْرُ فِی الْوَطَنِ غُرْبَةٌ.و درود خدا بر او، فرمود:ثروتمندى در غربت، چون در وطن بودن، و تهیدستى در وطن، غربت است.نهج البلاغه(ترجمه دشتی)، حکمت 56
-زن! یک استکان چایی بده دست ما.صدای فریدون است که تا طبقه ی بالا تند و تیز و بی اجازه می آید و پشت بندش بوی سیگاری است که قافیه را به صدا باخته است و نفس نفس زنان وارد اتاق می شود. حتمی لباس همیشگی اش را پوشیده: پیراهن سیاه آستین بلندِ گشاد
مهناز افشار هم به جمع بازیگران مطلقه پیوست. مهناز افشار بازیگر پرحاشیه که چندی پیش تصمیم گرفته بود از فضای مجازی خداحافظی کند، با انتشار پستی مبهم در صفحه توییتر خود، از جدایی‌ و مادران مجرد که وظیفه نگهداری از فرزندان خود را دارند سخن گفته است. مطلبی که باعث شده تا مخاطبان او از آن جدایی این هنرپیشه از همسرش را استنباط کنند. مهناز افشار با انتشار استوری در صفحه اینستاگرامش، با اعلام جدایی از همسر خود نوشت: «هر آدمی ضعیف یا قوی یک وجودی دار
معرفی کتاب

در واقع این کتاب روایت عاشقانه ۵ سال زندگی مشترک با شهید محمدخانی است.
جالب است بدانید که خود شهید محمدخانی پیش از شهادتش به همسرش گفته بوده «وقتی شهید شدم خاطراتم را در قالب «نیمه پنهان ماه» انتشارات روایت فتح چاپ کن» و به همین خاطر روی بعضی خاطرات تاکید داشته که همسرش تعریف کند و بعضی را نه.
گزیده کتاب
«از تیپش خوشم نمی آمد. دانشگاه را با خط مقدم جبهه اشتباه گرفته بود. شلوار شش جیب پلنگی گشاد می پوشید با پیراهن بلند یقه گرد سه دک
✍ سلاخی ۲کودک به خاطر شباهت به پدرشان
⬅️ مادر آمریکایی دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدرشان با چاقو سلاخی کرد.
◀️ بر اساس گزارش پلیس، متهم پس از این جنایت دردناک با تماس با اداره پلیس به جنایت بی رحمانه اش اعتراف کرده و مدعی شد که دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدر خیانت کارشان به قتل رسانده و انگیزه اش برای این قتل دردناک فراموشی چهره پلید همسرش بوده است.
◀️ پس از انتقال اجساد به پزشکی قانونی متهم دستگیر و در اداره پلیس به قتل فرز

بیوگرافی سینا درخشنده خواننده + زندگی شخصی هنری

سینا درخشنده متولد 31 شهریور 1371 در شیراز، خواننده است

فارغ التحصیل لیسانس رشته عمران می باشد نوازنده قابلی است، شعر نیز می سراید و حالا عنوان پدیده موسیقی ایران در عرصه خوانندگی را یدک می کشد

نام اصلی اش رضا در شناسنامه است

شروع فعالیت

فعالیت خود را از سال 1391 وقتی 20 ساله بود با نواختن ساز آغاز کرد

کم کم در مدت سه سال شروع به تولید چند ترک کرد که بازتاب چندانی نداشت برا همین مجبور ش
✍ سلاخی ۲کودک به خاطر شباهت به پدرشان
⬅️ مادر آمریکایی دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدرشان با چاقو سلاخی کرد.
◀️ بر اساس گزارش پلیس، متهم پس از این جنایت دردناک با تماس با اداره پلیس به جنایت بی رحمانه اش اعتراف کرده و مدعی شد که دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدر خیانت کارشان به قتل رسانده و انگیزه اش برای این قتل دردناک فراموشی چهره پلید همسرش بوده است.
◀️ پس از انتقال اجساد به پزشکی قانونی متهم دستگیر و در اداره پلیس به قتل فرز

پسرم با همسرش مشڪل پیدا ڪرده بودند و همسرش قهر ڪرده بود رفته خونه باباش . ماخیلی ناراحت بودیم ، یه روز پسرم خیلی عصبانی شده بود و رفت در خونه ی پدرخانمش و خیلی سر و صدا راه انداخت . من هم با اینڪه همیشه مشڪلات دیگران را حل می ڪردم دیگه برا پسر خودم مونده بودم چه ڪنم . زنگ زدم به آقاجواد و آدرس را بهش دادم گفتم بیا اونجا. آقاجواد وقتی اومدند پسرم را دید ڪه خیلی دادوبیداد می ڪند ، دست پسرم را گرفت بردش توی ماشین و گفت : می خوایم با هم یه ڪم حرف بزنیم
متن زیر در خصوص یه سکانس زیبا از فیلم Good Will Hunting هست اگه دوست ندارید spoil بشه نخونید.
Sean از اولین روزی که همسرش رو دیده می‌گه، روزی که یه مسابقه بزرگ بیسبال بوده و برای تهیه بلیطش با دوستاش یه روز توی خیابون‌ها خوابیده بوده. از هیجان بازی و اتفاقات کم‌نظیرش می‌گه جوری تعریف می‌کنه انگار خودش یکی از بازیکن‌ها بوده ولی بعد یه دفعه بنگ، به Will می‌گه که در اون لحظات توی استادیوم نبوده و با دختر مورد علاقش توی بار نشسته بوده.
Will باورش نمی‌شه که فق
چطور دوست داشتنمان را به شوهرمان نشان دهیم
پس از سال‌ها، یکی از دوستان قدیمی‌ام را دیدم. محل کار همسرش به شهر ما منتقل شده بود و خانواده کوچک‌شان تصمیم گرفته بودند در شهر جدید، شرایط متفاوتی را تجربه کنند. نکته جالب برای من رابطه بین این زوج پس از سال‌ها زندگی مشترک بود. خانم و آقا بسیار محترمانه و عاشقانه با همدیگر رفتار می‌کردند. مشخص بود رابطه دوطرفه محکمی برقرار است که بعد از 10 سال زندگی مشترک، این میزان خوشبختی به چشم می‌آید. مطمئنا
 نیما نامه ای به همسرش، عالیه، دارد که گویا از پس یک دلخوری عالیه از نیما نوشته شده. نیما در آن می‌گوید : "  عالیه تو زبان عشق را خوب می شناسی. همین طور قلبی که درد میکشد را هم می شناسی. "و خب می دانی ؟ این همه‌ی آن چیزی ست که من می خواهم...
عکس دیده نشده از همسر شاهرخ استخری
کد تولز: تصویر دیده نشده از همسر شاهرخ استخری , عکس سپیده بزمی پور (Sepideh Bazmi Pour) و همسرش شاهرخ استخری تاکنون در فضای مجازی منتشر نشده بود.
اطلاعات پروفایل شاهرخ استخری
شاهرخ استخریزمینه فعالیت: سینما و تلویزیونتولد: ۱۴ مهر ۱۳۶۰ (۳۸ سال) تهران، ایران
شاهرخی و همسرش سپیده بزمی پور
شاهرخی در مورد همسرش گفت: همسرم از کودکی در ایران زندگی نمی‌کرد و از ۱۶ سالگی کار کرده و این را با افتخار می‌گویم، چون فاکتور م
با عرض سلام به دوستان 
باتوجه به امتحانات یه چند وقتی نبودم و وقت نمی شد پیام بذارم انشا... وقت بیشتری داشته باشم.
ساده زیست ترین رییس جمهور دنیا را بشناسید !!
رییس جمهور سابق اوروگوئه در یک مزرعه ی قدیمی متعلق به همسرش زندگی می کند و تقریبا تمام دست مزدش را به نیاز مندان می بخشد.
در اینبخش بیوگرافی جسیکا آلبا و همسرش کش وارن بازیگر معروف سینمای هالیوودی را مرور می‌کنیم. جسیکا یکی از زیباترین زنان جهان اسـت و البته یکی از بهترین بازیگران زن هالیوود هم محسوب می‌شود. بیشتر شهرت او بـه خاطر بازی در سری فیلمهای چهار شگفت انگیز می باشد، او در حال حاضر یک مادر نمونه اسـت و بیشتر توجه خودرا صرف خانواده خود کرده اسـت، در ادامه با ما همراه باشید.
جهت مشاهده مطلب به لینک زیر مراجعه فرمایید:
بیوگرافی جسیکا آلبا و همسرش کش وارن
به عموی خودتان فکر کنید
ابتدا در مورد خانواده اش مطالبی را به یاد بیاورید
سپس در باره ی همسرش و خانواده ی همسرش فکر کنید
دوباره بر موضوع اصلی یعنی عموی نازنینتان فکر کنید اینبار سعی کنید عمل فکر کردن را روی شغلهای موفق و ناموفق عموجان تمرکز دهید
شما دارید یک لایه ی جدید روی موضوع عمو میکشید یک طلق رنگی با نام شغلهای عموی من
حالا بیایید راجع به اخلاق و رفتار عمویتان در مهمانی ها و اجتماعاتی که با ایشان مشترکا حضورداشته اید فکر کنید ناچارید اس
اینکه مجبورم صبح تقریبا زود برم خونه دختر عمه جان و به اصرار همسرش موسیقی تمرین کنم سخت ولی لذت بخشه

اینکه مجبور بودم بعد از باشگاه به محض رسیدن به خونه برای همراهی با بابا برم برای خرید موتور سخت ولی ذوق آور شد

این روزای مردادی خیلی از کارو دارم بنا به خواسته دیگران انجام میدم خدا کنه سرانجامش مفید باشه
مدیریت خشم در زندگی زناشویی – زمان مطالعه ۶ دقیقه
خشم در روابط زناشوییخیلی از زن و شوهر ها حتی کسانی که با عشق زندگی خود را آغاز نموده اند و طبیعتا انتظار رفتاری ملایم و نرم از سوی همسرشان را دارند، با پرخاشگری و نبود خودکنترلی از سوی همسر خود آزرده خاطر و حتی به جدایی می اندیشند.
البته پرخاشگری و خشم همسر می تواند متقابلا باعث خشم طرف مقابل شده و این جریان مانند یک دایره ی معیوب تکرار و شدت یابد.
اما چگونه می توان به این دور بی حاصل دعوا و قهر
بدینوسیله جناب آقای
............................ فرزند ................... به شماره شناسنامه
............... و کد ملی ..................... رضایت منجز خود را نسبت
به فعالیت همسرش سرکار خانم ...............................در اشتغال به
.................... را برای مدت ..................... اعلام می نماید.

زنان به کارهاى کوچکى هم که مردان برایشان انجام مى دهند، امتیاز مى دهند اغلب مردان چنین تصور مى کنند که باید کارى بزرگ و حیرت آور براى همسر خود انجام دهند تا مورد تحسین و قدردانى او واقع شوند و این تصور، باعث مى گردد تا مرد دست به کارى نزند که خشنودى زن را برانگیزد؛ مگر زمانى که بتواند کار بزرگى انجام دهد؛ در حالى که زنان براى کارهاى به ظاهر کوچک مردان نیز امتیاز قائل هستند. براى مثال، یک مرد مى تواند براى سالگرد ازدواج یا تولد همسرش، یک متن
روزی مرد خسیسی که تمام عمرش را صرف مال اندوزی کرده بود و پول و دارایی زیادی جمع کرده بود قبل از مرگ به زنش گفت: من می خواهم تمامی اموالم را به آن دنیا ببرم. او از زنش قول گرفت که تمامی پول هایش را به همراهش در تابوت دفن کند. زن نیز قول داد که چنین کند. چند روز بعد مرد خسیس دار فانی را وداع کرد. وقتی ماموران کفن و دفن مراسم مخصوص را بجا آوردند و می خواستند تابوت مرد را ببندند و آن را در قبر بگذارند، ناگهان همسرش گفت: صبر کنید. من باید به وصیت شوهر مرح
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
شاید خانمی تماس گرفته باشد و گفته باشد که از وقتی شوهر خواهرم در تصادف کشته شد،شوهرم نسبت به من بی محبت شده است وازاین موضوع خیلی نگران و ناراحت بود،
با هماهنگی خانم با شوهرش بصحبت نشستیم و نتیجه راخیلی خلاصه بگویم
(((
بعداز وفات باجناق ،مرد وقتی گریه  وعزاداری خانمش را طی چند هفته پیاپی میبیند.و بی‌توجهی خانمش را بخودش میبیندکه چگونه خانه وفرزندان را رها کرده و فقط گریه میکند و میل
چیزی که در اطرافم می‌بینم نشان ازین داره که زن متاهلی که همسرش نیازهای عاطفی، مادی و جنسیش رو بر طرف نمی‌کنه بسیار بیشتر در معرض گناه و به خطر افتادن و فساد و بیماری های روانیه تا دختر مجردی که این نیاز هاش تامین نمیشه.

تفاوتش اینه که برای زن متاهل پنهان تره و به گوش ما نمیرسه و نمیفهمیم ولی دلیل بر این نیست که وجود نداشته باشه.
      سه مرتبه قصاص برای عامل جنایت هولناک کمالشهر
⬅️ مرد میانسال که به‌خاطر سوء‌ظن به همسرش در اقدامی هولناک او را به‌همراه مادرزن خود و مردی غریبه به قتل رسانده بود با رأی قضات دادگاه کیفری به اتهام سه فقره قتل عمد به 3 بار قصاص محکوم شد.
◀️ این جنایت تیر سال ۹۰ و به‌دنبال گزارش سه جنایت درخانه‌ای واقع در کمالشهر کرج آغازشد. کارآگاهان جنایی در بررسی محل حادثه با جسد زنی میانسال، دخترش و پسر جوانی رو به رو شدند که با ضربه‌های چاقو به قت
      سه مرتبه قصاص برای عامل جنایت هولناک کمالشهر
⬅️ مرد میانسال که به‌خاطر سوء‌ظن به همسرش در اقدامی هولناک او را به‌همراه مادرزن خود و مردی غریبه به قتل رسانده بود با رأی قضات دادگاه کیفری به اتهام سه فقره قتل عمد به 3 بار قصاص محکوم شد.
◀️ این جنایت تیر سال ۹۰ و به‌دنبال گزارش سه جنایت درخانه‌ای واقع در کمالشهر کرج آغازشد. کارآگاهان جنایی در بررسی محل حادثه با جسد زنی میانسال، دخترش و پسر جوانی رو به رو شدند که با ضربه‌های چاقو به قت
احساس میکنم یه متأهل تنها هستم.زنی که همسرش به ندرت بغلش میکنه،بهش نمیگه دوست دارم،بهش ابراز علاقه نمیکنه،بهش توجه نمیکنه...
نتیجه؟؟؟
زن جوونی که بیشتر اوقات عصبیه،دلخوره،غصه میخوره،تو تنهایی مدام گریه میکنه،بد خلقه...
نمیدونم میتونم پدرمو ببخشم یا نه...
جلال‌آل‌احمدِ #زن_زیادی رو خوب می فهمم. این داستان روایت دختری هستش که به سختی بزرگ شده و به زور ازدواج کرده، اما گیر یه مرد نامرد افتاده و بعد از ۳۴ سال که خونه ی پدرش بوده، ۴۰ روز رفته خونه ی همسرش و کارشون بالا گرفته و دعوا شده و حالا برگشته خونه ی پدر و نشسته کنار حوض و داره با خودش صحبت می کنه. و حس می کنه تمام لوازم خونه دارن بدبختی هاش رو به رخش می کشن..تنهایی این دختر با ازدواج بیشتر می شه، تا بوده توی یک خانواده ی سنتی زندگی کرده و خشکی و
آخ این مدل ادمایی که فقط بلند غر بزنن و شکوه و گلایه کنن کلافه ام میکنن 
هر طور هم که مثبت باهاشون حرف بزنی یه نکته منفی پیدا میکنن و جوابتو به منفی ترین شکل ممکن میدن
دو تا دوست دارم :
اولی فاطمه در یک خانه قدیمی ۵۰ متری با دو دختر ۸ و ۵ .فاطمه همدانی هست و خودش از خونواده خیلی پولداریه(نصف فامیلشون چندین دهه هست اروپا و آمریکان)آقا این بشر یک آدم مثبت باحالی هست که نگو...من و فاطمه که بهم می رسیم حرف از اخرین کتابی که خوندیم و فلان مسئله سیاسی و ا
پدربزرگم سواد ندارد! اما انسان شریفی است. احترام می گذارد، حتی به کوچکتر از خودش!.. مهربان است، با فرزندانش، نوه هایش، همسرش، خواهرانش و با همه!.. حرف من این است: بعضی ها سواد آنچنانی ندارند، اما انسان شریف و بزرگواری هستند. معرفت و انسانیت، ربطی به میزان تحصیلات ندارد! بعضی ها چند کلاس هم سواد...
حامد تمام جملات دکترراباعبارت بعیدمیدانم در ذهن خود یکی کرده بود.گویی فائزه اولین زنی نبود که به خاطر زندگی عاشقانه به قتل می رسید.چون حامدبشکلی به صورت خیره شده بود که انگارمنتظرمرگ آنی او هست.
درهمین حین پیامی مبنی بر بردن یک جایزه میلیاردی دریکی از مسابقات اتومبیلرانی برایش آمد.شوکه بوددیگربه فکر فروش اعضای بدن همسرش نبود.گویی پول باروح اوبیشترتماس می گرفت.
تلفن زنگ زد تماس از طرف یکی از مشتریان قدیمی دفتر بود تقاضا داشت به یکی از دوستانش که برای انجام کاری به چند دفترخانه مراجعه کرده اما مشکلش حل نشده بود کمک کنم گفت زندگی زناشویی او با خانمش در خطر است و هرکاری که می توانم برای او انجام بدهم .ساعتی بعد جوانی با قد و بالای رعنا و حسب ظاهر اهل بادی بیلدینگ و این حرفا در زد و وارد اتاق کارم شد خودش را معرفی کرد و گفت از طرف فلانی آمده بسیار مضطرب به نظر می رسید در همان حیص و بیص گوشی موبایلش به صدا در

پلیس رم یک زن و مرد را به جرم درگیری فیزیکی در خیابان و اغتشاش بین مردم بازداشت کرد.
پلیس در خصوص این ماجرا عنوان کرد که وقتی مرد 49 ساله وارد یکی از خانه فساد این شهر شد متوجه شد همسرش نیز در بینزنان ناجور تن فروشی می کند و زمان هایی که به او می گوید با دوستانش بیرون است در خانه فساد با مردان غریبه رابطه داشت.
گفتنی است که وقتی مرد 49 ساله متوجه خیانت همسرش شد در خیابان او را که لباس های نامناسبی به تن داشت مورد ضرب و شتم و فحاشی قرار داد که این د
کسی که حرف غیرمنطقی و بیهوده ای بزند و با لج بازی روی حرف خودش پافشاری کند ، می گویند " مرغش یک پا دارد " 
فرمانروای جدیدی به شهر ملا نصرالدین آمده بود و هریک از بزرگان شهر مجبور بودند طبق آداب و رسوم آن زمان ، به دیدن حاکم بروند و برایش هدیه ای ببرند . ملا نصرالدین این کارها را دوست نداشت . اما هرچه بود ، او هم یکی از بزرگان شهر به حساب می آمد و باید به دیدن حاکم جدید می رفت . ملا نصرالدین به همسرش گفت : " یکی از مرغهای خانه را بگیر و بپز تا برای حاکم
پس از ۱۱ سال زوجی صاحب فرزند پسری شدند. آن دو عاشق هم بودند و پسرشان را بسیار دوست داشتند. فرزندشان حدودا دو ساله بود که روزی مرد بطری باز یک دارو را در وسط آشپزخانه مشاهده کرد و چون برای رسیدن به محل کار دیرش شده بود به همسرش گفت که درب بطری را ببندد و آن را در قفسه قرار دهد. مادر پر مشغله موضوع را به کل فراموش کرد.

ادامه مطلب
چند روزی می بینم اوضاع خانه آشفته است. مادرم مضطرب است و پدرم شب ها به خانه نمی آید. اوایلش مادرم همه چیز را عادی جلوه می داد و درباره پدرم هم می گفت دیر به خانه می آید. اوایل هم قابل باور بود ولی دیشب که ازش پرسیدم چرا واقعا بابا اینقدر دیر می آید به خانه می آید در جواب گفت که رفته است تهران برای پروژه اش. اما بابا که چمدانش را نبرده است او هیچوقت اینقدر ناگهانی به تهران نمی رود قطعا. فهمیدم قضایایی پیش آمده اصرار کردم و سعی کردم که بفهمن چه شده ک
دانلود رایحه ی جهنمی
جلد چهارم مجموعه ی وحشی
ژانر:عاشقانه،درام،اروتیک
خلاصه:ماروین پسر لرد هکتور،به خاستگاری دوست و عشق دوران بچگی اش می رود و او را وادار به ازدواج با خود می کند اما پس از گذشت مدتی کوتاه ،متوجه وجود نفرینی درون همسرش می شود ...
نویسنده:مریم قربانپور
هنگامی که پیامبر(صلوات الله علیه) و مردم [از خاکسپاری سعد بن معاذ] بازگشتند پرسیدند: ای رسول خدا! با سعد کاری کردی که با هیچ‌کس دیگر نکرده‌ای؛ جنازه‌اش را بدون ردا و کفش مشایعت کردی؟ فرمود: فرشتگان بدون کفش و ردا در تشییع او حاضر شدند و من به آنان تأسّی جستم. گفتند: یک بار سمت راست تابوت و بار دیگر سمت چپ آن را گرفتی! فرمود: دستم در دست جبرئیل بود و هر جا را که او می‌گرفت می‌گرفتم. گفتند: به غُسل او فرمان دادی و خودت بر جنازه‌اش نماز گزاردی و خو
...
کسی نباید مجازات بشه .

مکالمه ی انیشتین و همسرش / نابغه

+عمر هر رابطه حتی عمیق ترین ها یک زمان مشخصی ه حتی اگر برای ما ابدی به نظر بیاد . 
وقتی به زور میخوای یک رابطه را حفظ کنی باید بهای اون رو بدی .
ببین ارزشش چقدره . چی از دست میدی و چی بدست میاری .
اگه مجبوری ادامه بدی لازمه تا میتونی خودت رو و وضعیت رو مدیریت کنی تا کمترین آسیب و بیشترین سلامتی نصیبت بشه .
++ زور و فشار از جای دیگه مشکل نشون میده ...
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از بازی سه، علو ستاره پرتغالی در روزهای اخیر به دشواری جالبی طرفداران خود را به پیروی از وصیت های بهداشتی برای جلوگیری از ابتلا بوسیله ویروس کرونا فراخوانده بود. بوسیله عنوان مثال او چند روز پیش با انتشار ویدئویی که در آن مشغول ضدعفونی کردن دست های کودکان خود بود، از هوادارانش درخواست کرد که بهداشت را به شکل شدید بزرگداشت کنند. درون همین رابطه ساعاتی پیش کریستین رونالدو  فوق هنرپیشه پرتغالی یوونتوس ویدئوی دی
(زمان:‌"25)
هر روز در دفترچه ی #یادداشتش، روزهای مانده تا #چهل #سالگی اش را می شمرد:
سه شنبه 98/05/22، 41 روز مانده تا چهل سالگیچهارشنبه 98/05/23، 40 روز مانده تا چهل سالگیپنج شنبه........... 39 روز مانده تا.... 
روزی همسرش دفترچه اش را دید و با تعجب علت #روزشماری اش را پرسید:
گفت:«چهل نقطه ی #عطف #زندگی من است... اگر تا #چهل برای «#ماندن» کوشیدم، از #چهل به بعد باید برای «#رفتن» بکوشم»
@dasanak
عمیق ترین و با احساس ترین فیلمی که دیدم . ترکیبی از عشق ، جاودانگی ، مرگ . میتونم بگم یکی از فلسفی ترین فیلمی بود که واقعا به دلم نشست. دارن آرنوفسکی کارگردانشه و احتمالا هم با فیلم بی نظیر "مرثیه ای برای یک رویا " اون رو میشناسین . الان به مورد علاقه ترین کاگردان برای من تبدیل شد.
این فیلم از سه داستان موازی شکیل شده ، یک پزشک محقق که همسرش بیماره و درحال جست و جو برای درمانه و در این حال همسرش یک کتابی رو داره درباره جنگجویی مینویسه که این میشه د
♦️ عارفی!..قصر و پدر و مادر و همسر و همهرا در جستجوی حقیقت ترک کرد بعد از سالهابه خانه برگشت...وقتی همسرش سوال کرد:
آیا چیزی که دنبالش بودی در همین جا و درکنار خانواده ات پیدا نمیشد ؟
عارف جواب داد : من پس ازسالها تلاش ایننکته را فهمیدم که.....
               "جز بیکران درون انسان " نه جایی برای رفتن هست و نه چیزی برایجستن ....

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها